SÚTAŽ CEWE FOTOKNIHA ROKA 2014

Kvôli veľkému záujmu súťaž predĺžená do konca roka 2014

Pozývame Vás už do 5. ročníka súťaže CEWE FOTOKNIHA roka. Zapojte sa do súťaže plnej hravosti, fantázie, kreativity, emócií, nezabudnuteľných zážitkov a úžasných spomienok. To všetko je totiž spojené v jedinečnej CEWE FOTOKNIHE.
Každý mesiac vyberieme dve výnimočné fotoknihy, ktoré postúpia do finále a budú bojovať o hlavnú výhru - poukaz v hodnote 3000 € na dovolenku podľa svojho výberu od cestovnej kancelárie Leonardo.
Zapojiť sa môže po novom úplne každý! Navyše za každú prihlásenú fotoknihu automaticky získavate 10 € poukaz na Vašu ďalšiu objednávku.

Súťaž prebieha od 01.06.2014 – 31.12.2014

O sútaži

Prihlasujte sa bez obmedzení! V poradí už 5. ročník súťaže CEWE FOTOKNIHA roka prináša súťažiacim veľa pozitívných zmien. Objednajte si ľubovoľnú fotoknihu online a registrujte ju do súťaže najneskôr do 30 dní od jej odoslania na spracovanie. Už v júni tak môžete prihlasovať fotoknihy, ktoré ste objednali ešte v máji! Od tohto roku je dokonca možné prihlásiť všetky typy CEWE FOTOKNÍH a po novom aj CEWE FOTOKNIHY s použitím kupónu. A ako bonus za prihlásenie do súťaže získava každý súťažiaci zľavový poukaz v hodnote 10 € na dalšiu objednávku.

Každý mesiac posunie naša porota do finále dve najzaujímavejšie fotoknihy, ktoré okrem šance hrať ďalej o luxusný zájazd v hodnote 3.000 € získajú aj hodnotné ceny. CEWE FOTOKNIHA mesiaca vyhráva fotoaparát Sony Alpha NEX-3N + 16-50mm v hodnote 379 € a CEWE FOTOKNIHA Tip poroty poukaz v hodnote 100 € na ďalšiu objednávku.

Usporiadateľom súťaže CEWE FOTOKNIHA roka 2014 je spoločnosť CEWE, najväčší spracovateľ fotokníh v Európe. 

Inšpirácia

Máte vo svojom počítači množstvo cenných fotografií? Určite ich nenechávajte iba na harddisku. Pokiaľ by ste si chceli pripraviť fotoknihu, ale neviete ako na to, nezúfajte, je to jednoduchšie ako sa zdá. Stačia Vám základné pc znalosti a dobrý nápad. Čím lepší nápad dostanete a čím tvorivejší budete, tým sú Vaše šance na úspech v súťaži väčšie.

Príďte sa pozrieť do našich Fotolab predajní, prelistujte si naše vzorové knihy a načerpajte inšpiráciu. Alebo si kliknite do našej online galérie, kde je na jednom mieste množstvo CEWE FOTOKNÍH starostlivo rozdelených do kategórií.

Pokiaľ budete mať otázky ohľadom prípravy CEWE FOTOKNIHY, rád Vám pomôže náš vyškolený personál priamo na predajni alebo odpovede nájdete v našich videonávodoch.

VYHRAJTE SKVELÉ CENY

dovca
Dovolenka podľa vlastného výberu

Hlavná cena - poukaz v hodnote 3000 €

Autor najkrajšia CEWE FOTOKNIHY roka získa luxusný zájazd podľa vlastného výberu od cestovnej kancelárie Leonardo v hodnote až 3.000 €. Pozrite si ponuku dovoleniek na www.leonardo.sk a začnite sa tešiť už teraz! Poukaz získa jedna z dvanástich mesačných fotokníh, ktorá získa vo finále od poroty najviac bodov.

sony nex 3
Mesačná cena poroty

Najkrajšia, najoriginálnejšia alebo najkreatívnejšia fotokniha daného mesiaca získa titul CEWE FOTOKNIHA mesiaca a postupuje do finále. Okrem toho získava fotoaparát Sony Alpha NEX-3N + 16-50 mm v hodnote 379 €.

kniha
Mesačná cena Tip poroty

Pokiaľ padne Vaša fotokniha porote do oka, môže ju vyhlásiť za Tip poroty a automaticky postupujete do finále. Okrem vstupenky do finále a hry o zájazd získavate poukaz v hodnote 100 € na objednávku Vašej ďalšej fotoknihy.

10voucher
Poukaz vo výške 10 € pre každého

Každý, kto zaregistruje svoju CEWE FOTOKNIHU do súťaže, obdrží e-mailom po jej zverejnení v súťaži poukaz vo výške 10 € na ďalšiu objednávku fotoknihy. Do súťaže môžete zapojiť aj fotoknihy, pri ktorých objednávke ste použili zľavový kupón.

NAŠA POROTA

Starostlivo vybraná porota je zárukou toho, že žiadna jedinečná fotokniha neostane nepovšimnutá. Úlohou poroty je dohľad nad celou súťažou, voľba CEWE FOTOKNIHY mesiaca, Tipu mesiaca a výber CEWE FOTOKNIHY roka vo veľkom finále v marci 2015. Predsedom poroty je opäť spevák a fotograf Peter Nagy. Odborná porota má 8 členov a pri jej zostavovaní sme dbali na to, aby mal každý člen poroty blízko k fotokrafii a k CEWE FOTOKNIHE.

peternagy
Peter Nagy

Predseda poroty, slovenský popový spevák, skladateľ, producent, fotograf a rockový interpret.

jesna
Katarína Jesná

Fotografka a zakladateľka fotografickej školy AFK (Akadémia kreatívnej fotografie). Fotka je jej láska od detstva – už vtedy fotila, hoci ešte nemala fotoaparát: len tak, do hlavy.

skyba
Roman Skyba

Profesionálny umelecký, svadobný a reklamný fotograf, slobodný umelec a vlastník Roman Skyba Digital Photostudio.

Pury
Danica Púry

Cestovateľka, fotografka a produkčná osoba v jednej. Ťažiskom jej tvorby je reportážna a dokumentárna fotografia.

Lenci 500x500
Lenka Šimkovichová

Marketingový guru v spoločnosti CEWE COLOR a fanúšik kvalitnej fotografie.Fotografia je jej každodenným chlebíčkom. Vyniknúť dobrej fotke sa totiž snaží organizovaním fotosúťaží a partnerských výstav.

sukup
Ján Súkup

Športový fotoreportér, fotografoval po 12- krát Olympijské hry, nespočetnekrát na majstrovstvách sveta v hokeji a na majstrovstvách sveta vo futbale a na mnohých ďalších športových podujatiach.

robo mato
Róbert Maťo

Fotografia ho lákala už odmalička. Rodičom ako malý ukradol filmovú zrkadlovku Kyjev. Fotenie si zamiloval tak veľmi, že jej podľahol. Momentálne sa venuje hlavne foteniu ľudí a svadieb.

pagacova
Vlasta Pagáčova

Predsedníčka občianskeho združenia Dar života. Dar života je združenie ľudí s transplantovaným srdcom so zámerom vzájomne sa podporiť a dodať odvahu iným, ktorých takýto zákrok ešte len čaká. No predovšetkým však chce hovoriť o význame darcovstva.

AKO SA ZÚČASTNIŤ SÚŤAŽE

Pred menej ako 30 dňami som si v spoločnosti CEWE prostredníctvom niektorého z obchodných partnerov objednal/a svoju CEWE FOTOKNIHU a chcem ju prihlásiť do suťaže CEWE FOTOKNIHA roka 2014. Ako sa môžem zapojiť?

Registrácia je jednoduchá a zvládne ju každý v priebehu niekoľkých minut. Zadajte do formulára nižšie svoju e-mailovú adresu, číslo fotozberne, kde ste si vyzdvihli hotovú CEWE FOTOKNIHU a číslo zákazky Vašej CEWE FOTOKNIHY. To všetko sú údaje, ktoré nájdete v e-mailovom potvrdení Vašej objednávky. Po registácii Vašej fotoknihy do súťaže obdržíte e-mail s jej náhľadom a súhrnom Vašich údajov, ktoré stačí už iba potvrdiť. Po schválení obsahu Vašej fotoknihy našimi administrátormi ste v hre!

cewe fotobook

Pre registráciu je potrebné zadať číslo zberne (prvé 6-číslie z čísla objednávky) a číslo zákazky (druhé 6-číslie z čísla objednávky) a e-mailovú adresu, pod ktorou zákazník objednávku realizoval.


* Povinný údaj

prihlásenie údaje potvrdenie

Softvér Môj CEWE FOTOSVET

Vďaka nášmu vyspelému programu si môžete vytvoriť svoju vlastnú CEWE FOTOKNIHU rýchlo a jednoducho. Program obsahuje množstvo kreatívnych funkcií, ktoré Vám umožnia vytvoriť unikátnu CEWE FOTOKNIHU presne podľa vášho vkusu a predstáv.


Pre objednanie jednoduchšej verzie Vašej CEWE FOTOKNIHY môžete použiť aj aplikácie pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android a iOS.

cfb te mc det button apple cfb te mc det button google play
download